У Харкові відкриють дві установи для занять воркаутом
29 березня 2013 17:55
У Харкові відкриють дві установи для занять воркаутом Два клуби за місцем проживання будуть обладнані спеціально для занять воркаутом - занять на брусах.

Про це сьогодні, 29 березня, повідомив директор КП «Клуби за місцем проживання» Костянтин Курашов. Він зазначив, що нові тренажери для цього виду занять встановлять в існуючих клубах - на вул. Кибальчича і на Баварії. Ремонт цих приміщень будуть проводити спільно з ініціативною групою спортсменів, які давно займаються цим видом спорту.

«Минулого року завдяки Харківському міському голові Геннадію Кернесу в місті встановили кілька майданчиків для занять воркаутом. Зараз ми хочемо обладнати спеціальні приміщення, щоб хлопці могли займатися в будь-яку пору року», - зазначив директор підприємства.

Він також повідомив, що крім реконструкції клуби чекає розширення: цього року планується відкрити два нових клуби за місцем проживання. Перший буде відкритий на вул. Грицевця - усі охочі зможуть займатися в ньому фітнесом, важкою атлетикою і боксом. Другий клуб планується відкрити на Північній Салтівці, в ньому можна буде займатися боксом.

Як повідомив Костянтин Курашов, в Харкові налічується 131 клуб за місцем проживання. Близько 30% з них діють у відремонтованих недавно приміщеннях, 47 клубів потребують капітального ремонту.

Довідка. КП «Клуби за місцем проживання» було створене рішенням сесії Харківської міської ради в липні 2012 року. Почало працювати з 1 січня 2013 року.
Теги:

Друкувати
Останні новини