Антикорупційні заходи

Інформація про стан виконання Заходів щодо запобігання корупційним правопорушенням та правопорушенням, пов’язаним з корупцією, у виконавчих органах Харківської міської ради в 2020 році.


Індекс ефективності антикорупційної діяльності


Заходи щодо запобігання корупційним правопорушенням та правопорушенням, пов’язаним з корупцією, у виконавчих органах Харківської міської ради на 2021 рік.

 

План роботи Служби з питань запобігання корупції Харківської міської ради на 2021 рік.

 

Інформація про результати проведення перевірки факту подання декларацій за 2020 рік суб’єктами декларування виконавчих органів Харківської міської ради, підприємств, установ, організацій комунальної форми власності. 

       

Узагальнення використання попередження посадових осіб місцевого самоврядування про встановленні чинним законодавством обмеження, пов’язані з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби, з метою запобігання корупційним та пов’язаним з корупцією правопорушенням.

         

Узагальнення з питань дотримання норм Закону України «Про запобігання корупції» щодо застосування заходів врегулювання конфлікту інтересів керівниками виконавчих органів Харківської міської ради у 2021 році.

       

Аналіз з питань дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції» при розгляді повідомлень про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону у 1 півріччі 2021 року.

          

Рекомендації щодо проведення індивідуального навчання із вперше прийнятими на службу в орган місцевого самоврядування щодо основних положень атикорупційного законодавства України


Друкувати