У Харкові відкрили перший в Україні воркаут-центр
19 січня 2014 11:27
У Харкові відкрили перший в Україні воркаут-центр Перший в країні критий центр для занять воркаутом відкрили сьогодні, 19 січня, в приміщенні колишнього клубу за місцем проживання (вул. Старицького, 13).

«Це приклад того, як у Харкові змінюється підхід до аматорського спорту. Раніше тут було покинуте місце. Хлопці - молодці, самі відремонтували це приміщення. Тепер наше завдання - підтримувати їх і створити всі умови для розвитку», - сказав Харківський міський голова Геннадій Кернес, запрошений спортсменами на відкриття центру.

У новому залі Геннадій Кернес показав, що знаходиться в хорошій формі, зробивши кілька вправ на турніку.

Лідер руху воркаута в Україні Денис Мінін передав Геннадію Кернесу диск з інформацією про тренування та правильне харчування воркаутерів. За його словами, українські спортсмени визнають Харків лідером воркаут-руху, в місті близько 400 чоловік постійно займаються самі і пропагують цей вид спорту серед молоді, а міська влада підтримує їхні зусилля.

За словами лідера руху воркаута в Харкові Івана Криленка, перший в Україні центр для «зимового» воркаута можуть безкоштовно відвідувати всі бажаючі, але записуватися потрібно заздалегідь: в залі одночасно під керівництвом тренера можуть займатися не більше 30 чоловік.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини