Харків і Тбілісі підпишуть угоду про партнерство
12 червня 2012 13:15
Харків і Тбілісі підпишуть угоду про партнерство Харків і Тбілісі 13 червня укладуть Угоду про встановлення партнерських відносин.

Документ підпишуть Харківський міський голова Геннадій Кернес і мер міста Тбілісі Георгій Угулава о 17:00 у малому залі Харківської міської ради.

Офіційні контакти між Харковом і Тбілісі встановлено у 2008 році. Міста співпрацюють у рамках роботи організації «Євросітіз». У Харкова в Грузії також є місто-партнер Кутаїсі (з 2005 року), у 2012 році встановлено співпрацю з Батумі.

Довідка. Тбілісі - столиця і найбільше місто Грузії. Населення - 1,45 млн чоловік, площа - 726 кв.км. Заснований у V столітті нашої ери, столиця з VI століття, Тбілісі є найважливішим промисловим, соціальним і культурним центром Грузії. Місто також є важливим транзитним центром для глобальних енергетичних і торговельних проектів.

Тбілісі має 27 іноземних міст-побратимів і партнерів з 23 країн, у тому числі два міста в Україні - Київ та Одеса. У 2011 році місто отримало другу Почесну нагороду Ради Європи - Прапор Європи.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини