Юракадемія підписала договори про працевлаштування своїх студентів
12 листопада 2013 16:19
Юракадемія підписала договори про працевлаштування своїх студентів Національний університет «Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого» сьогодні, 12 листопада, підписала договір з роботодавцями про працевлаштування своїх кращих випускників.

Ректор Юридичної академії ім. Ярослава Мудрого Василь Тацій та перший заступник голови Асоціації випускників юракадемії Юрій Барабаш підписали договір з представниками компаній та установ, серед яких - ТОВ «Дакс-Груп», ТОВ «G. I. Layers», міжнародно-правова група «Аліас», міжнародно-правова компанія «Бонд інтелект груп», АТ «Банк Золоті ворота», юридична фірма «Закон і право» і адвокатське об'єднання «Шкребець і партнери». Згідно з угодою, компанії-партнери на конкурсній основі будуть надавати перше робоче місце кращим випускникам-контрактникам національного університету.

У заході взяли участь члени правління Асоціації випускників університету, декани факультетів юракадемії, представники Ліги студентів Асоціації випускників, також на церемонії підписання був присутній секретар Харківської міської ради Олександр Новак.

Починаючи з 10 листопада, в юракадемії проходить конкурс, за результатами якого кожен з роботодавців вибере кілька стажерів. Заявку на конкурс можуть подавати студенти 4-5-х курсів контрактної форми навчання. Очікується, що після закінчення стажування роботодавець надасть робоче місце 2-3 студентам-практикантам. Ректор університету Василь Тацій зазначив, що зазвичай у випускників вишу не виникає проблем із працевлаштуванням, але це стосується бюджетників, оскільки їм надається робоче місце. Проблеми з працевлаштуванням, як правило, виникають у контрактників, і в цьому питанні їм повинні допомогти підписані угоди про співпрацю з потенційними роботодавцями.

Нагадаємо, минулого року аналогічна угода була підписана з АТ «Банк «Меркурій», ПАТ «Мегабанк», Харківським обласним територіальним управлінням Антимонопольного комітету України, Харківською міською колегією адвокатів і ВАТ «Турбоатом».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

    Юракадемія підписала договори про працевлаштування своїх студентів Юракадемія підписала договори про працевлаштування своїх студентів Юракадемія підписала договори про працевлаштування своїх студентів Юракадемія підписала договори про працевлаштування своїх студентів Юракадемія підписала договори про працевлаштування своїх студентів Юракадемія підписала договори про працевлаштування своїх студентів Юракадемія підписала договори про працевлаштування своїх студентів Юракадемія підписала договори про працевлаштування своїх студентів Юракадемія підписала договори про працевлаштування своїх студентів Юракадемія підписала договори про працевлаштування своїх студентів Юракадемія підписала договори про працевлаштування своїх студентів Юракадемія підписала договори про працевлаштування своїх студентів Юракадемія підписала договори про працевлаштування своїх студентів Юракадемія підписала договори про працевлаштування своїх студентів Юракадемія підписала договори про працевлаштування своїх студентів Юракадемія підписала договори про працевлаштування своїх студентів Юракадемія підписала договори про працевлаштування своїх студентів Юракадемія підписала договори про працевлаштування своїх студентів Юракадемія підписала договори про працевлаштування своїх студентів Юракадемія підписала договори про працевлаштування своїх студентів Юракадемія підписала договори про працевлаштування своїх студентів Юракадемія підписала договори про працевлаштування своїх студентів
Друкувати
Останні новини