Соціологія: Геннадій Кернес - лідер симпатій харків'ян
05 листопада 2013 18:19
Соціологія: Геннадій Кернес - лідер симпатій харків'ян Якби вибори відбулися в найближчу неділю, Харківський міський голова Геннадій Кернес отримав би перемогу над вісьмома запропонованими соціологами кандидатами.

Про це сьогодні, 5 листопада, в ході презентації результатів дослідження повідомив один з його авторів, представник лабораторії PR-технологій «Luman Group» Антон Авксентьєв. Він зазначив, що колектив лабораторії обрав методологію попарного порівняння для виявлення основних тенденцій електоральних переваг харків'ян. Співробітники лабораторії пропонували жителям міста вибрати з кожної пари кандидатів того, кому б вони віддали свій голос на виборах мера. У всіх парах переміг Геннадій Кернес.

Нагадаємо, попереднє аналогічне дослідження лабораторія PR- технологій проводила в березні поточного року.

Як і в березні, для харків'ян Геннадій Кернес є найбільш переважним кандидатом на пост міського голови в порівнянні з усіма іншими претендентами. Серед них - народний депутат України від опозиційної партії Арсен Аваков, комуністка Алла Олександровська, бізнесмен Олександр Ярославський та інші.

Представники лабораторії PR-технологій уточнили, що в кожному парному порівнянні Геннадій Кернес отримав від 47,3 до 64% голосів у залежності від персони теоретичного опонента.

Довідка. Лабораторія PR-технологій «Luman Group» збирала дані методом вуличного експрес-опитування в дев'яти районах Харкова. Опитування було проведено в 20 точках перетину транспортних вузлів з найбільшою інтенсивністю руху. Було опитано 1206 респондентів (591 чоловік і 615 жінок) віком від 18 до 60 років і старше.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини