Геннадій Кернес прокоментував виключення Дмитра Мариніна з Партії регіонів
04 жовтня 2012 15:52
Геннадій Кернес прокоментував виключення Дмитра Мариніна з Партії регіонів Депутат Харківської міської ради, регіонал Дмитро Маринін порушив статут Партії регіонів і проводив роботу, несумісну з директивами і можливостями партії.

Так Харківський міський голова Геннадій Кернес, сьогодні, 4 жовтня, прокоментував виключення депутата з фракції Партії регіонів у міськраді і з лав самої партії. Він нагадав, що відповідні рішення були ухвалені напередодні.

«Маринін був виключений за порушення статуту та програми партії, партійної дисципліни і дії, які несумісні з членством у Партії регіонів, ганьблять її та негативно впливають на її репутацію. Це рішення було прийнято одноголосно», - повідомив Геннадій Кернес.

Він також розповів, що це рішення було узгоджено з керівництвом облорганізації ПР. «Ми бачимо свої помилки, і якщо ми - однопартійці, то це не означає, що дозволено робити різні вчинки не в інтересах людей, працювати на підрив іміджу влади, партії і своїх колег. Депутати повинні знати, що вимагають від них виборці, вони повинні постійно бути серед людей і працювати для них», - підкреслив Харківський міський голова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини