У неділю пройдуть проміжні вибори до Харківської міської ради (доповнено)
22 листопада 2013 17:51
У неділю пройдуть проміжні вибори до Харківської міської ради (доповнено) Проміжні вибори до Харківської міської ради пройдуть у неділю, 24 листопада, в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №37.

Нагадаємо, вибори проводяться у зв'язку з тим, що у вересні 2013 року депутат міськради Костянтин Токарєв склав свої повноваження.

Як повідомив сьогодні, 22 листопада, голова Харківської міської виборчої комісії Олександр Дмитренко, округ №37 розташований на Північній Салтівці і складається з дев'яти дільниць. Чотири з них прийматимуьб виборців у Харківській загальноосвітній школі №111, ще чотири - у школі №124 і одна - у Дитячо-юнацькому клубі моряків.

У виборах беруть участь представники чотирьох партій: Партії регіонів, Комуністичної партії, Козацької української партії і партії «Зелені».

Заздалегідь до списків виборців було внесено 21,9 тис. чол., і з урахуванням піввідсотка резерву було надруковано 22 тис. бюлетенів. Також буде організовано голосування на дому.

Голосування в день виборів почнеться о 8:00 і триватиме до 22:00.

«Всі дільниці вже розгорнуті. Вчора дільничні комісії отримали бюлетені і уточнені списки виборців. Результати, я думаю, будуть встановлені досить швидко, приблизно до другої години ночі переможця виборів в окрузі вже визначать», - зазначив Олександр Дмитренко.

Завтра на дільницях пройде репетиція виборів, під час якої члени комісій пройдуть через весь цикл голосування - від приходу виборця, видачі бюлетеня, голосування і до того, як він піде з дільниці.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини