Зупинкам Харкова дадуть нові назви
22 червня 2011 18:51
Зупинкам Харкова дадуть нові назви Харківські зупинки перейменують. Таке рішення ухвалили 22 червня на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради.

Як зазначив директор Департаменту транспорту і зв'язку Харківської міської ради Сергій Дульфан, надано нові та підтверджено колишні назви 1380 зупинкових пунктів громадського транспорту. Зміна назв стосується і зупинкових пунктів, які діють для одного виду транспорту, і так званих суміщених зупинок, які можуть обслуговувати відразу декілька видів транспорту.
«На цей час у Харкові є зупинки з однаковими найменуваннями в прямому і зворотному напрямку руху транспорту. Це неправильно з погляду організації перевезень», - зазначив директор Департаменту транспорту і зв'язку.
Він підкреслив, що рішення виконкому про перейменування зупинок ухвалено для оптимізації маршрутних карт міста, чому посприяють нові унікальні назви зупинок.
«Унікальні найменування потрібні для створення маршрутних карт, у тому числі в процесі підготовки та проведення Євро-2012, а також для поліпшення системи орієнтування в місті», - додав директор Департаменту транспорту і зв'язку Сергій Дульфан.
 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини