Харківські транспортники не страйкуватимуть
02 січня 2014 19:52
Харківські транспортники не страйкуватимуть Водії харківського наземного електротранспорту не планують брати участь у страйках.

Зарплати і пільгова допомога всім співробітникам транспортних комунальних підприємств виплачуються своєчасно, а умови їхньої праці поліпшуються. Про це сьогодні, 2 січня, повідомив директор Департаменту транспорту Сергій Дульфан.

За його словами, два роки тому страйки дійсно могли бути, але після реорганізації трамвайних і тролейбусних депо, поліпшення якості рухомого складу, ситуації з виплатою заробітної плати, що послідували після цього, такі настрої припинилися. За його словами, тоді у водіїв було багато проблем, але в міру їх вирішення у людей більше не виникає бажання припиняти свою роботу.

Сергій Дульфан зазначив, що сьогодні в Інтернеті з'явилися фотографії нібито харківських тролейбусів і трамваїв, на яких прикріплені плакати із закликом до страйку. Насправді ж більшість з них з київськими номерами, і лише один трамвай харківський.

«Усі номери занесені до Єдиного держреєстру, тому дуже легко визначити, вулицями якого міста курсує транспорт. Фотографія з нашим трамваєм напевно була зроблена за допомогою фоторедактора, оскільки листівка «наклеєна» на згині заднього скла, і якщо збільшити фото, то видно, що листівка занадто рівна. Харків - робітниче місто, нам ніколи страйкувати», - заявив Сергій Дульфан.

У свою чергу директор КП «Салтівське депо» Андрій Будрейко повідомив, що сьогодні перевірили 40 трамваїв депо, що курсували в святкові дні, але серед них не тільки не виявили жодного плаката, але навіть водії нічого не знають про планований страйк транспортників. Те ж повідомили і директори інших трамвайних і тролейбусних депо Харкова. За їх словами, водіям своєчасно виплачується зарплата і премія, тому серед них ніхто не налаштований припиняти свою роботу.

Як підкреслив заступник Харківського міського голови з питань розвитку та забезпечення життєдіяльності міста Ігор Терехов, завтра, 3 січня, керівники всіх транспортних комунальних підприємств проведуть зустрічі зі своїми колективами, де дізнаються про можливі проблеми, і якщо вони є, міська влада зобов'язується їх вирішити.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини