Комунальники прибирають сніг на вулицях міста
23 січня 2014 11:52
Комунальники прибирають сніг на вулицях міста Комунальні служби сьогодні, 23 січня, очищають вулиці Харкова від криги і снігу.

За інформацією КП «Шляхрембуд», вулиці міста вдень прибирають 108 одиниць техніки, вночі працювало 77 машин. Дорожники висипали на дороги міста 890 куб. м піщано- сольової суміші та 626 т солі, вивезли 286 куб. м снігу.

Як повідомили в Департаменті транспорту, на трамвайних коліях по всіх маршрутах салтівського і жовтневого трамвайних депо працювало 6 снігоочисників. У ніч з 22 на 23 січня від снігу очищали колії 24 співробітники КП «Міськелектротранссервіс» і 8 одиниць техніки: два спецвагони, три аварійні машини, один трактор і два автомобілі. Затримок з випуску електротранспорту через погодні умови не було.

Також сніг прибирають у парках, скверах і на бульварах. У Департаменті комунального господарства повідомили, що 23 січня на прибирання об'єктів зеленого господарства задіяні 321 робітник і 12 одиниць техніки. Найбільше уваги комунальники приділяють очищенню сходів, центральних алей парків і скверів від льоду і снігу. Всього ними охоплено більше 11 га території міста.

У Департаменті житлового господарства зазначили, що 22-23 січня місто приводять до ладу 1 тис. 448 робочих, 23 одиниці спеціальної техніки КП «Комплекс з вивезення побутових відходів». Крім того, у прибиранні снігу беруть участь 8 снігоочисників марки «Тілбургер» і 273 дворових робітників підприємства «СПО».

Зазначимо, прибирання снігу проводиться у всіх 9 адміністративних районах Харкова.

За інформацією Харківського регіонального центру гідрометеорології, завтра, 24 січня, буде похмуро з проясненнями, без істотних опадів, температура вночі - 14-19 градусів морозу, вдень - 11-16 градусів нижче нуля.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини