Комунальники прибирають сніг на вулицях міста
24 січня 2014 13:16
Комунальники прибирають сніг на вулицях міста Комунальні служби сьогодні, 24 січня, очищають вулиці Харкова від криги і снігу.

За інформацією КП «Шляхрембуд», вулиці міста вдень прибирають 99 одиниць техніки, вночі працювало 78 машин. Дорожники висипали на дороги міста 348 куб. м піщано-сольової суміші та 357 т солі, вивезли 508 куб. м снігу.

Зокрема, сьогодні співробітники підприємства прибирали сніг на пл. Свободи. Головну площу міста приводили до ладу 13 комунальників та 9 одиниць техніки. Крім того, бригада працювала на вулицях Сумській, Полтавський шлях і Римарській. 

Як повідомили в Департаменті транспорту, за маршрутами розчищені всі ділянки, суміщені з проїжджою частиною, та стрілочні вузли на трамвайних коліях. Опади у ніч з 23 на 24 січня були несуттєві, і необхідність у використанні снігоочисної була відсутня. Затримок з випуску електротранспорту через погодні умови не було.

Крім того, на об'єктах зеленого господарства міста (парки, сквери, бульвари, площі) сьогодні працювало 290 чоловік, які очищали доріжки від снігу та криги, посипали їх піском. Для робіт було залучено 8 одиниць техніки. Співробітники КП «Харківзеленбуд» в основному працювали на центральних алеях парків, скверів. Всього очистили від снігу близько 9,8 га території.

У Департаменті житлового господарства зазначили, що 24 січня місто приводять до ладу 1 тис. 409 робочих, 20 одиниць спеціальної техніки КП «Комплекс з вивезення побутових відходів». Крім того, у прибиранні снігу беруть участь 45 одиниць спецтехніки (у тому числі 25 снігоочисників марки «Тілбургер») і 417 робітників підприємства «СПО».

Крім того, цього року на вулицях Харкова працює снігоплавильна установка, створена харків'янами. Як зазначають фахівці, машина проста у використанні і обслуговуванні, а також екологічна. Одна така установка переробляє 120 куб. м снігу на годину. 
 
Зазначимо, прибирання снігу проводиться в усіх 9 адміністративних районах Харкова. 
 
За інформацією Харківського регіонального центру гідрометеорології, завтра, 25 січня, очікується незначна хмарність, без опадів, температура вночі - 19-24 градусів морозу, вдень - 12-17 градусів нижче нуля.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини