Завершено реконструкцію бульвару Слинька
28 листопада 2011 17:13
Завершено реконструкцію бульвару Слинька Бульвар Слинька після реконструкції відкрили сьогодні, 28 листопада.

Як зазначив директор Департаменту комунального господарства Харківської міської ради Віктор Кітанін, капітальний ремонт скверу почався після зустрічі Харківського міського голови Геннадія Кернеса з жителями Комінтернівського району. Тоді харків'яни звернулися до Геннадія Кернеса з проханням про реконструкцію зеленої зони бул. Слинька.
«Під час реконструкції враховували всі побажання мешканців цього району. Тому тут є все для відпочинку дорослих і дітей, а також установлено майданчики для спортивних занять молоді. Ми намагалися догодити всім, хто живе в цьому районі», - зазначив Віктор Кітанін.
Він також повідомив, що в сквері поставили енергоощадні антивандальні світильники. Вони встановлені по обидва боки бульвару й освітлюватимуть паркову зону до першої години ночі, як і ліхтарі у всіх парках міста.
Як повідомив директор Департаменту комунального господарства, по обидва боки бульвару також облаштували і заасфальтували гостьові майданчики для стоянки автомобілів.
У ході благоустрою видалили сухі та аварійні дерева, викорчували пеньки. Також на бульварі облаштували поребрик, установили бортовий камінь, а в зеленій зоні декоративною тротуарною плиткою «Старе місто» вибрукували доріжки.
На побажання місцевих мешканців під час реконструкції обладнали чотири дитячих ігрових та два спортивних майданчики, установили дві альтанки для гри в доміно. Також установлено 146 паркових лавок та урн для сміття, 63 паркові опори зі світильниками.
Крім того, виконано озеленення території, зокрема, висадили сім ялин і 14 кущів ялівцю, посадили газон, оформили клумби, на яких улітку було висаджено понад 41 тис. квітів. Для поливу газону і клумб провели водопровід. Також обладнано приміщення для посту охорони громадського порядку і для господарських потреб СКП «Харківзеленбуд».
Площа благоустрою території становить 8 га. Реконструкція бульвару тривала сім місяців.
 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини