Закінчується реконструкція проспекту Гагаріна
15 серпня 2013 14:23
Закінчується реконструкція проспекту Гагаріна Реконструкція пр. Гагаріна буде закінчена через два дні.

Про це сьогодні, 15 серпня, повідомив заступник директора Департаменту будівництва й дорожнього господарства Ігор Жданюк.


Зараз у районі Центрального автовокзалу дорожники укладають верхній шар асфальту на смузі, яка веде в бік центру, а завтра-післязавтра укладатимуть асфальт на смузі від центру в бік аеропорту. Після цього, орієнтовно до 20 серпня, буде закінчене укладання асфальту на вул. Вернадського - від Центрального автовокзалу до перетину з Червоношкільною набережною. Як зазначив Ігор Жданюк, після укладання другого шару асфальту каналізаційні люки, що раніше завдавали значних незручностей водіям, більше не підніматимуться над полотном дороги. Після закінчення робіт на проїжджій частині також буде впорядкована прилегла територія, а тролейбусну контактну мережу вже зараз переносять на нові опори.

«Такий же асфальт покладений на вулиці Пушкінській: термін його експлуатації там дорівнює майже п'яти рокам, і жодних нарікань відносно нього у нас немає. Тому можна спрогнозувати, що й на проспекті Гагаріна асфальт служитиме 10-12 років, і нічого з ним не станеться», - повідомив Ігор Жданюк.

За словами заступника директора департаменту, реконструкція пр. Гагаріна (5,5 км) тривала трохи менше двох років.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини