Трамвайне коло на Південному вокзалі реконструюють і доповнять ще одним кільцем
16 січня 2014 15:41
Трамвайне коло на Південному вокзалі реконструюють і доповнять ще одним кільцем Після реконструкції на розворотному колі трамваїв в районі Південного вокзалу буде три кільця, що дозволить оптимізувати графік руху електротранспорту.

Про це сьогодні, 16 січня, повідомив заступник директора КП «Міськелектротранссервіс» Олександр Укіс.

За його словами, пропускна здатність магістралі в районі Південного вокзалу вельми обмежена - і вулиця Червоноармійська, і Полтавський шлях приймають величезний потік автомобілів. Це викликає певні збої в графіку руху трамваїв.
 
«Для збільшення пропускної здатності ми плануємо реконструювати розворотне коло трамваїв на Південному вокзалі шляхом будівництва там ще одного - третього за рахунком - кільця. Це дозволить більш регулярно приймати трамваї і розподіляти їх по кільцях», - повідомив Олександр Укіс.
 
Він уточнив, що оскільки в центрі міста немає технологічних трамвайних ліній, на третьому кільці можна буде розміщувати несправний рухомий склад - ті вагони, у яких сталася несправність. Таким чином, основні лінії будуть звільнені для пасажирського руху.
 
Крім того, в поточному році підприємство буде вирішувати комплекс питань, пов'язаних з пуском ст. м. «Перемога». На період робіт з благоустрою території буде обладнаний тимчасовий розворот тролейбусів на Олексіївці, в районі супермаркету «Клас» на пр. Людвіка Свободи. Як зазначив заступник гендиректора підприємства, після пуску нової станції метрополітену рух тролейбусів №2 та №40 буде продовжено до Окружної дороги.

Друкувати
Останні новини