З держбюджету надійшов 51 мільйон гривень на будівництво станції метро «Перемога»
29 листопада 2011 18:02
З держбюджету надійшов 51 мільйон гривень на будівництво станції метро «Перемога» З державного до обласного бюджету надійшов 51 млн грн на продовження будівництва ст.м. «Перемога».

Про це сьогодні, 29 листопада, на спільному засіданні колегії Харківської обласної державної адміністрації та адміністративно-господарського активу області повідомив голова ХОДА Михайло Добкін.
Нагадаємо, що на початку жовтня в Харкові відновили будівництво ст.м. «Перемога» на перші 50 млн грн, що надійшли за постановою Кабінету Міністрів України. Усього на будівництво ст.м. «Перемога» виділено 101,3 млн грн.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини