Визначено переможців міського конкурсу «Молода людина року»
04 листопада 2015 11:47
Визначено переможців міського конкурсу «Молода людина року» Нагородження переможців та лауреатів міського конкурсу «Молода людина року» відбудеться в п'ятницю, 6 листопада, у міській раді (пл. Конституції, 7).

Нагородження пройде в малій залі міськради, початок - о 15:00.

У рамках заходу будуть нагороджені переможці та лауреати конкурсу в 10 номінаціях: «Учень загальноосвітньої школи», «Студент (курсант) вищого навчального закладу III-IV рівнів акредитації», «Наукова діяльність», «Культура і мистецтво», «Фізична культура і спорт», «Учні професійно-технічних навчальних закладів», «Діяльність у невиробничій сфері», «Громадська діяльність», «Діяльність у сфері виробництва, підприємницька діяльність», «Студент вищого навчального закладу I-II рівнів акредитації».

Конкурс проводиться управлінням у справах сім'ї та молоді Харківської міської ради з метою підтримки обдарованої і талановитої молоді, для заохочення вагомих здобутків молодих фахівців у виробничій, науковій і творчій діяльності, а також у різних сферах суспільного життя. Конкурс проводиться в рамках реалізації міської програми «Молодь Харкова» на 2012-2017 роки.

За додатковою інформацією можна звернутися до Управління у справах сім'ї та молоді Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту за тел.: 725-20-74 або в Харківський міський центр дозвілля молоді за тел.: 705-08-16.

Друкувати
Останні новини