Усі рятувальні пункти на водоймах Харкова готові до роботи
04 червня 2013 11:16
Усі рятувальні пункти на водоймах Харкова готові до роботи Усі рятувальні пункти, організовані на водоймах міста Харкова, готові до роботи в новому купальному сезоні.

Про це сьогодні, 4 червня, повідомив начальник Спеціалізованої водно-рятувальної служби Харкова Валерій Михайлов.

За його словами, зокрема, два пости працюють у Журавлівському гідропарку, один пост в Олексіївському гідропарку, ще один - на Олексіївці, з боку Сортировки, а також у Жовтневому та Основ'янському гідропарках і на Петренківському водоймі. Всього на постах працюють 42 рятувальники. Вони патрулюють як у зоні своєї відповідальності, так і за її межами.

Як повідомив Валерій Михайлов, на рятувальних постах є все необхідне оснащення та обладнання. Також на кожному посту організований медпункт, де постійно чергує медсестра.

За словами начальника водно-рятувальної служби, в перший день нового сезону, 1 червня, рятувальники Журавлівського гідропарку врятували 11-річного хлопчика, який плавав самостійно, без нагляду дорослих. При цьому начальник служби зазначив, що в нинішньому році на водоймах міста вже потонуло п'ятеро людей, але всі ці випадки сталися ще до початку купального сезону.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини