Уряд допоможе добудувати станцію метро «Перемога»
20 квітня 2013 13:12
Уряд допоможе добудувати станцію метро «Перемога» Уряд планує підтримати Харків у закінченні будівництва станції метро «Перемога».

Про це сьогодні, 20 квітня, під час візиту до Харкова повідомив міністр доходів і зборів України Олександр Клименко. Він зазначив, що Харківський регіон і Кабмін зараз тісно співпрацюють у низці питань, серед яких, крім станції метро, - будівництво низки інфраструктурних об'єктів для розвитку міста, а також до Чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини