У Жовтневому та Орджонікідзевському районах знову пошкодили пам'ятники Леніну
12 вересня 2014 10:40
У Жовтневому та Орджонікідзевському районах знову пошкодили пам'ятники Леніну В ніч з 11 на 12 вересня в двох районах міста невідомі знову пошкодили пам'ятники Леніну.
Про це повідомили голови адміністрацій Орджонікідзевського та Жовтневого районів міста. 

Перший випадок був зафіксований камерою спостереження біля Орджонікідзевського районного суду. Невідомі під'їхали на автомобілі, накинули трос на пам'ятник, повалили його і через дві хвилини від'їхали. Міліція приїхала за викликом через 5 хвилин після події, але вже не застала хуліганів на місці. Як зазначила голова районної адміністрації Ольга Вельможна, пам'ятник пошкоджений сильно, також зруйнована тротуарна плитка, на яку він впав. Глава району запевнила, що він буде повністю відновлений. Правоохоронці вилучили запис відеоспостереження, ведуться слідчі дії. 

Другий випадок стався пізніше в Карпівському саду в Жовтневому районі. За інформацією голови районної адміністрації Тетяни Цибульник, знову пошкодили пам'ятник Леніну, який був відновлений тільки два дні тому, вчора була завершено його фарбування. Вандали на цей раз нанесли набагато більший збиток. Голова райадміністрації також запевнила, що пам'ятник буде приведено у належний стан найближчим часом.

Тетяни Цибульник також висловила стурбованість тим, що аналогічна ситуація може статися найближчим часом і з пам'ятником Леніну біля ДК ім. Ілліча, оскільки саме сьогодні завершуються відновлювальні роботи на ньому. Тетяна Цибульник обурена недбалим ставленням правоохоронців до даного питання, оскільки вони не вжили належних заходів щодо недопущення цього акту вандалізму. За її словами, після того, що сталося в Орджонікідзевському районі, вона відразу зателефонувала до органів внутрішніх справ і попросила приділити особливу увагу цієї ночі території біля пам'ятників Леніну в своєму районі. Однак правоохоронці так нічого і не зробили.

Нагадаємо, 25-26 серпня в Харкові розбили три пам'ятники Леніну: на вул. Механізаторів, в Карпівському саду і в сквері біля БК ім. Ілліча. Харківський міський голова Геннадій Кернес запевнив, що всі пошкоджені пам'ятники будуть відновлені. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини