В Орджонікідзевському та Жовтневому районах Харкова розбили пам'ятники Леніну
26 серпня 2014 12:50
В Орджонікідзевському та Жовтневому районах Харкова розбили пам'ятники Леніну Три пам'ятника Леніну розбили в Орджонікідзевському та Жовтневому районах Харкова в ніч на 25 і 26 серпня. Зокрема, один з монументів розгромили по вул. Механізаторській. Пам'ятник стояв на цьому місці близько 60 років. Його знищили в ніч з 24 на 25 серпня. 

Ще два пам'ятники розбили в Жовтневому районі. Їх рошкодили в ніч з 25 на 26 серпня. Один з них знаходиться в Карповському саду. Він був встановлений в 1962 році, другий - на території скверу біля ДК ім. Ілліча. Його встановили в 1946 році. 

Як зазначила голова Адміністрації Жовтневого району Тетяна Цибульник, обидва монумента відновлюватимуть. «Перш за все, до цього болісно ставляться люди літнього віку. Для них - це історія. Потрібно розуміти, що є й інші думки. Зараз, коли міська влада намагається утримати світ в місті, є люди, які намагаються дестабілізувати обстановку», - підкреслила Тетяна Цибульник. 

Вона нагадала, що в суботу, 23 серпня, сквер біля ДК ім. Ілліча, де знаходиться один з розбитих монументів, урочисто відкрили після масштабної реконструкції.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини