У парку Горького посадили дерево дружби між Харковом та Цзінанем
08 червня 2017 16:41 Міжнародне співробітництво
У парку Горького посадили дерево дружби між Харковом та Цзінанем Дерево дружби між містами-побратимами Харковом та Цзінанем (КНР) з'явилося в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького.

Сьогодні, 8 червня, перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов і представники делегації з китайського міста Цзінань посадили в парку Горького клен в честь 10-річчя побратимських відносин між містами.

«Я впевнений, що це дерево стане символом нашої співпраці, буде рости і розвиватися так само, як і дружні відносини між нашими містами. Ми говорили з китайськими колегами про розвиток нашої співпраці, в тому числі з ландшафтного і садово-паркового дизайну. Йшлося про дуже цікаві програми, які нам належить втілити в життя», - зазначив Ігор Терехов.

Представники китайської сторони також висловили надію на подальшу плідну співпрацю.

«Цзинань і Харків співпрацюють вже 10 років, за цей час було створено платформу, завдяки якій ведеться співпраця в економічній сфері. Ми сподіваємося, що сьогоднішній візит сприятиме подальшому розвитку економічного і торгового співробітництва», - зазначив заступник директора Департаменту фінансів міста Цзинань Ван Юн.

Після висадки дерева дружби для китайських колег провели екскурсію парком Горького. Іноземні гості відзначили не тільки його красу, а й чистоту. Ван Юн підкреслив: «Утримувати в чистоті такий великий парк відпочинку - це кропітка праця, яка коштує чималих зусиль».

Нагадаємо, делегація міста-побратима Цзінань Китайської Народної Республіки знаходиться в Харкові з офіційним візитом. Сьогодні в міськраді був підписаний меморандум про продовження співпраці між містами-побратимами Харковом і Цзінанем.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини