У музеї Клавдії Шульженко відкрилась виставка «Знай наших!»
19 вересня 2012 16:44
У музеї Клавдії Шульженко відкрилась виставка «Знай наших!» Відкриття фотовиставки «Знай наших!» відбулося сьогодні, 19 вересня, в Музеї знаменитих харків'ян ім. Клавдії Шульженко.

Відкриття було приурочене до першого дня проведення у Харкові VІ Міжнародного фестивалю естрадної пісні ім. К.І. Шульженко.

На виставці представлені фотографії акторів і режисерів, співаків і композиторів, яких знають далеко за межами нашого міста. У кожного з них з Харковом пов'язані сторінки біографії: хтось із них народився тут, хтось починав у нашому місті свій творчий шлях. Так, на фотовиставці представлені Людмила Гурченко, Лесь Курбас, Марк Бернес, Ніна Русланова, Аркадій Інін та багато інших діячів культури і мистецтва, пов'язаних з Харковом.

У відкритті фотовиставки взяла участь донька знаменитого співака Юрія Богатикова.

Виставка працюватиме 
до 1 грудня в будівлі музею за адресою: пров. Байкальський, 1.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

    У музеї Клавдії Шульженко відкрилась виставка «Знай наших!» У музеї Клавдії Шульженко відкрилась виставка «Знай наших!» У музеї Клавдії Шульженко відкрилась виставка «Знай наших!» У музеї Клавдії Шульженко відкрилась виставка «Знай наших!» У музеї Клавдії Шульженко відкрилась виставка «Знай наших!» У музеї Клавдії Шульженко відкрилась виставка «Знай наших!» У музеї Клавдії Шульженко відкрилась виставка «Знай наших!» У музеї Клавдії Шульженко відкрилась виставка «Знай наших!» У музеї Клавдії Шульженко відкрилась виставка «Знай наших!» У музеї Клавдії Шульженко відкрилась виставка «Знай наших!» У музеї Клавдії Шульженко відкрилась виставка «Знай наших!» У музеї Клавдії Шульженко відкрилась виставка «Знай наших!» У музеї Клавдії Шульженко відкрилась виставка «Знай наших!» У музеї Клавдії Шульженко відкрилась виставка «Знай наших!» У музеї Клавдії Шульженко відкрилась виставка «Знай наших!» У музеї Клавдії Шульженко відкрилась виставка «Знай наших!» У музеї Клавдії Шульженко відкрилась виставка «Знай наших!» У музеї Клавдії Шульженко відкрилась виставка «Знай наших!» У музеї Клавдії Шульженко відкрилась виставка «Знай наших!»
Друкувати
Останні новини