У місті оновлюють інфраструктуру електротранспорту
28 жовтня 2013 18:34
У місті оновлюють інфраструктуру електротранспорту Комунальне підприємство «Горелектротранссервіс» займається капітальним ремонтом трамвайних шляхів і реставрацією тролейбусної контактної лінії.

Про це в інтерв'ю для спецвипуску газети «Харьковские известия», присвяченого Дню автомобіліста і дорожника, повідомив директор КП «Міськелектротранссервіс» Владислав Васенко.

Він підкреслив, що серед головних завдань підприємства - реконструкція та підвищення експлуатаційних властивостей об'єктів транспортної інфраструктури, підтримка працездатності мережі транспорту і оперативне усунення аварійних ситуацій.
 
Як повідомив Владислав Васенко, в 2013 році підприємство провело реконструкцію тролейбусної контактної мережі на перехресті вул. Сумської та пр. Правди, зараз ремонтується ділянка в пер. Пискуновському з виходом на пров. Лосівський (район Благовіщенського ринку). Там прокладено близько 1 км нового трамвайного шляху. Капітально відремонтовано 400 м трамвайної колії на вул. Полтавський шлях.
 
За словами директора підприємства, вже відреставрована контактна мережа біля театру опери та балету, відновлений трамвайний шлях до кінцевої зупинки «Монтажник» і там же відремонтовано розворотне коло. Працівники підприємства проклали нову тролейбусну лінію в пер. Забайкальському, на ділянці від пр. Героїв Сталінграда до вул. Ньютона, а також додаткову ділянку контактної мережі по пр. Героїв Сталінграда (в районі вул. Одеської).
 
Як зазначив Владислав Васенко, наступного року планується завершити реконструкцію контактної мережі, що зараз ведеться на пр. Маршала Жукова. На проспекті будуть повністю замінені на сучасні опори контактної мережі.
 
«Раніше встановлювалися або бетонні, або металеві стовпи, про естетичну привабливість яких говорити не доводилося. Сьогодні ми не просто їх міняємо на нові, а намагаємося, щоб навіть ця складова вулиці була приємна для ока городян і гостей міста і виконувала не тільки функцію опорного стовпа, а ще й естетичну. Тому ми проводимо ці роботи спільно з харківськими архітекторами», - уточнив Владислав Васенко.
Друкувати
Останні новини