У Харкові будуть оновлювати рухомий склад електротранспорту
20 грудня 2013 14:59
У Харкові будуть оновлювати рухомий склад електротранспорту Рухомий склад харківського міського електричного транспорту планують оновлювати.

Про це сьогодні, 20 грудня, повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес.

Він зазначив, що в одного з харківських перевізників є наміри закупити транспорт для Харкова. При цьому будуть використовуватися тільки гроші транспортної компанії, а надалі відносини між містом і перевізником будуть в рамках державно -приватного партнерства.

«У нас є загальна схема і загальна програма, пов'язана з приватними власниками компаній, які займаються приватними перевезеннями. Вони купують транспорт: трамваї і тролейбуси, і готові інвестувати в транспортну інфраструктуру. Таким чином були куплені вагони в Чехії, які працюють зараз у Харкові і вони готові служити не один рік», - підкреслив Геннадій Кернес.

Він повідомив, що на прикладі чеських трамваїв все вагони,  проходитимуть відповідну сертифікацію, для того щоб підтвердити придатність транспорту для роботи в місті.

Нагадаємо, за інформацією Департаменту транспорту, зношеність трамваїв на сьогоднішній день складає близько 90%, тролейбусів - 30%.
Друкувати
Останні новини