У Дробицькому яру започаткували Парк миротворців
28 травня 2013 13:25
У Дробицькому яру започаткували Парк миротворців У Дробицькому яру посадили дерево миру, яким поклали початок Парку миротворців.

Як зазначили організатори, мета акції - домогтися того, щоб Дробицький яр був не тільки символом страшної трагедії харківських євреїв, але й став символом людської єдності, відродження і майбутнього світу. У планах - виростити Парк миротворців, серцем якого і стане дерево миру.

Коштами на організацію та проведення акції стали пожертви людей. Організатори відзначають, що посадити дерево може будь-хто. Дерево буде символізувати пам'ять про загиблу людину - про ту, що лежить в Дробицькому яру під Харковом, або загинув у гетто, або помер далеко від Батьківщини. Таким чином, якщо безліч харків'ян приєднається до акції, то в майбутньому з саджанців може вирости Алея Скорботи.

Також ініціатори акції планують створити Алею Героїв у пам'ять про фронтовиків, Алею Праведників світу - на честь тих, хто рятував людей інших національностей від неминучої загибелі, Алею Благодійників - на честь громадських діячів, які внесли значний внесок у розвиток людської єдності.

У Дробицькому яру вже з'явилися перші висаджені дерева в пам'ять про відомих харків'ян.

Довідка. Меморіальний комплекс у Дробицькому яру встановлено на місці, яке стало братською могилою для більш ніж 15 тис. жінок, дітей, старих, поранених і військовополонених - євреїв, росіян, українців і представників інших національностей, розстріляних німецькими фашистами в грудні 1941-го - лютому 1942 років.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини