Сьогодні вночі метро працюватиме довше
09 травня 2013 10:45
Сьогодні вночі метро працюватиме довше Рух громадського транспорту сьогодні, 9 травня, тимчасово зміниться у зв'язку з проведенням у місті святкових заходів, присвячених 68-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Так, метрополітен у ніч з 9 травня працюватиме до 1:00 10 травня. Це пов'язано з проведенням святкових заходів на пл. Свободи.

Нагадаємо також, що з 8:00 9 травня до 1:00 10 травня буде заборонено рух транспорту по пл. Свободи і зміниться кінцева зупинка автобусів на маршрутах № 33е, 44е, 215е: висадка і посадка пасажирів буде здійснюватися на зупинці «Ст. м. «Наукова». Також тимчасово зміниться шлях прямування і кінцева зупинка деяких автобусів. Також з 8:00 9 травня до 1:00 10 травня зміниться кінцева зупинка автобусів на маршрутах № 33е, 293е, 44е, 215е, 111е: висадка і посадка пасажирів буде здійснюватися на зупинці «Ст. м. «Наукова». Також тимчасово зміниться шлях прямування ряду автобусів.

Також сьогодні, з 11:00 по 13:00, на час проведення легкоатлетичного пробігу закривається рух пасажирського автотранспорту по пр. Маршала Жукова - на ділянці від вул. Танкопія до пр. Московського з перекриттям вул. Танкопія на ділянці від вул. Харківських дивізій до пр. Маршала Жукова, а також на вул. Олімпійської - на ділянці від пр. 50-річчя СРСР до пр. Маршала Жукова. Автобуси тимчасово будуть слідувати таким чином:

- № 18е: пр. Героїв Сталінграда - пр. Маршала Жукова - вул. Слинька - пр. 50-річчя СРСР - пр. Московський - ст. м. «Маршала Жукова»;

- №102е: за маршрутом до пр. 50-річчя СРСР - пр. Московський і далі за маршрутом;

- №15е: за маршрутом до бул. Богдана Хмельницького - пр. Московський - пр. 50-річчя СРСР і далі за маршрутом;

- №227е, 267е: вул. Харківських дивізій - пр. Героїв Сталінграда - пр. Косіора - бул. Богдана Хмельницького - пр. Московський і далі за маршрутом.

Також на цей час зміниться частина тролейбусних маршрутів по пр. Маршала Жукова:

№13: Парк «Зустріч» - пр. Героїв Сталінграда - пр. 50-річчя СРСР - пр. Московський - вул. Броненосця «Потьомкін» - пл. Повстання;

тролейбус маршруту №1 не курсуватиме.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини