Під час двомісячника «Зелена весна» у Харкові посадили 727 дерев
19 квітня 2013 18:09
Під час двомісячника «Зелена весна» у Харкові посадили 727 дерев Під час двомісячника з благоустрою «Зелена весна», який стартував 15 березня у Харкові, в парках, скверах і на вулицях міста висадили 727 дерев.

Про це сьогодні, 19 квітня, повідомив директор Департаменту комунального господарства Віктор Кітанін.

Він зазначив, що всі дерева висаджували з грудкою землі, особливо цінних порід. Серед них - червоні дуби, липи, кулясті клени.

Протягом останнього місяця комунальники висаджували дерева у парках Молодіжному, ДК ім. Ілліча, на пр. Гагаріна, у саду ім. Т. Шевченка. Висаджування дерев у місті триває.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини