Один з виходів станції метро «Пролетарська» закриють до середини грудня
07 листопада 2012 09:09
Один з виходів станції метро «Пролетарська» закриють до середини грудня Пішохідний вихід №4а ст.м. «Пролетарська» (між пр. Московським і залізницею) закриють з 8 листопада до 17 грудня.

Як повідомили в Департаменті транспорту і зв’язку, заплановано провести капітальний ремонт виходу.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини