Метро через матч на «Металісті» 5 квітня не закриватимуть
04 квітня 2012 18:40
Метро через матч на «Металісті» 5 квітня не закриватимуть Харківський метрополітен працюватиме до 1:30 у ніч з 5 на 6 квітня.

Як повідомили в Департаменті транспорту і зв'язку, це пов’язано з пізнім закінченням матчу на стадіоні «Металіст» між командами «Металіст» (Харків) та «Спортинг» (Лісабон, Португалія).

Трамваї та тролейбуси цієї ночі від метро ходитимуть до 2:00. Автоперевізникам теж рекомендують подовжити роботу до 2:00.

Крім того, з 21:00 5 квітня до 2:00 6 квітня трамваї не зупинятимуться на зупинці «Станція метро «Спортивна».

Інших змін у роботі міського транспорту у зв’язку з матчем на стадіоні «Металіст» не передбачається.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини