Харківські військовослужбовці допомагають комунальникам прибирати сніг
11 березня 2013 16:56
Харківські військовослужбовці допомагають комунальникам прибирати сніг Понад 500 військовослужбовців Харківського та Чугуївського гарнізонів допомагають комунальним службам у розчищенні громадських місць від снігу.

Як повідомили в Регіональному медіа-центрі міста Харкова Міністерства оборони України, на Харківщині військовослужбовці чистять дороги й тротуари, готують до застосування спеціальну техніку у випадку виникнення такої необхідності.


У ніч з 10 на 11 березня на більшості території Харківської області випало до півмісячної норми опадів у вигляді снігу. У другій половині понеділка інтенсивність снігу значно збільшилася. Тому Харківський міський голова Геннадій Кернес звернувся до командування місцевого гарнізону з проханням допомогти у прибиранні громадських місць.

«Понад 400 курсантів Харківського університету Повітряних сил та Гвардійського факультету військової підготовки НТУ «ХПІ» вже працюють на вулицях Динамівській, Трінклера, Весніна, Полтавський Шлях і Кошуби. Командири інших військових частин отримали моє розпорядження щодо прибирання доріг якомога далі від своїх об'єктів, щоб допомогти місцевим комунальникам», - зазначив начальник Харківського гарнізону Олексій Середа.

Ще 100 військовослужбовців прибирають сніг у Чугуєві.
 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини