Харків хоче встановити партнерські відносини з містом з Шрі-Ланки
03 жовтня 2013 16:21
Харків хоче встановити партнерські відносини з містом з Шрі-Ланки Харків хотів би встановити партнерські відносини з містом зі Шрі-Ланки.

Про це сьогодні, 3 жовтня, 
повідомив заступник Харківського міського голови Ігор Терехов під час зустрічі із Надзвичайним й Повноважним Послом Республіки Шрі-Ланка в Росії і Україні Удаянгою Віратунгою.

«Вчора ми підписали договір про партнерство з Анкарою, і у нас стало 28 міст-побратимів у 20 країнах. Думаю, що динаміка відносин між Харковом і Шрі-Ланкою може посилитися тим, що ми підпишемо договір про партнерство з якимось вашим містом. Після цього наші промисловці та підприємці отримають більше можливостей і зможуть ефективно співпрацювати», - зазначив Ігор Терехов.

Удаянга Віратунга пообіцяв підібрати якесь місто, але попередньо запропонував столицю Південної провінції - місто Галле, яке разом із регіоном зараз стрімко розвивається. «У нас теж є така практика - встановлювати партнерські відносини між містами. Я напишу губернатору провінції і меру міста Галле, що є така пропозиція від Харкова. Думаю, цей процес закінчиться успішно», - сказав посол.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини