Афганістан пропонує Харкову в міста-побратими свою столицю - Кабул
29 листопада 2013 16:14
Афганістан пропонує Харкову в міста-побратими свою столицю - Кабул У Харкова може з'явитися нове місто-партнер - столиця Афганістану Кабул.

Ідею встановити побратимські відносини між містами сьогодні, 29 листопада, на зустрічі з заступником Харківського міського голови Ігорем Тереховим озвучив Надзвичайний і Повноважний Посол Афганістану в Україні Мохаммад Акбар Мохаммаді.

«Ми хочемо налагодити обмін делегаціями, встановити тісні економічні та культурні взаємини. Ми чекаємо на ваші підприємства у нас в Афганістані і готові організувати обмін бізнес-місіями. Ми зацікавлені у будівництві будинків, доріг, електростанцій. А також сподіваємося ближче познайомити українців з афганською культурою за допомогою фестивалів, виставок, виступів артистів, зустрічей із письменниками. Крім того, знаючи про глибокі освітні традиції Харкова, ми хочемо, щоб наші студенти навчалися у ваших вишах», - зазначив Мохаммад Акбар Мохаммаді.

Ігор Терехов запевнив посла Афганістану, що Харків теж зацікавлений у встановленні побратимських відносин з Кабулом і розвитку всебічного співробітництва.

«Встановлення побратимських відносин могло б стати тією базою, яка переросла б у площину економічних і культурних відносин між нашими містами. У нас є вдалі приклади такої співпраці з іншими нашими містами-партнерами. Кабул - це столиця, велике місто і великий ринок збуту, але ми про нього майже нічого не знаємо. Тому ми готові вислухати всі ваші конкретні пропозиції і визначитися, які наші підприємства могли б розпочати співпрацю з афганською стороною», - зазначив Ігор Терехов.

Довідка. У Харкові проживає близько 1 тис. афганців.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

    Афганістан пропонує Харкову в міста-побратими свою столицю - Кабул Афганістан пропонує Харкову в міста-побратими свою столицю - Кабул Афганістан пропонує Харкову в міста-побратими свою столицю - Кабул Афганістан пропонує Харкову в міста-побратими свою столицю - Кабул Афганістан пропонує Харкову в міста-побратими свою столицю - Кабул Афганістан пропонує Харкову в міста-побратими свою столицю - Кабул Афганістан пропонує Харкову в міста-побратими свою столицю - Кабул Афганістан пропонує Харкову в міста-побратими свою столицю - Кабул Афганістан пропонує Харкову в міста-побратими свою столицю - Кабул

Друкувати
Останні новини