Харківський міський голова Геннадій Кернес сьогодні, 13 вересня, зустрівся з новопризначеним Генеральним консулом Федеративної Республіки Німеччина доктором Детлефом Вольтером.
У ході зустрічі Геннадій Кернес висловив надію, що взаємини між Харковом та Генеральним консульством ФРН збережуть ту динаміку та ефективність, які склалися в період роботи в Україні Клауса Ціллікенса - попередника доктора Детлефа Вольтера. Міський голова зазначив, що всі контакти вже налагоджені, партнери володіють всією інформацією один про одного, і настав час переходити до конкретного практичного співробітництва.
Міський голова підкреслив, що якщо німецькі інвестори зацікавлені у співпраці з Харковом, тут їм будуть надані всі гарантії. Геннадій Кернес уточнив, що Харків вже співпрацює зі світовими фінансовими інституціями і має високі показники інвестиційної привабливості.
У свою чергу Детлеф Вольтер запевнив, що Генеральне консульство ФРН у Донецьку докладе всіх зусиль, щоб співпраця з Харковом в максимально короткі терміни призвела до практичних результатів.
«Для мене як для новопризначеного Генерального консула Німеччини дуже важливо налагодити тісні взаємини з муніципалітетом Харкова, і я дякую керівництву міста та області за теплий прийом. Між харків'янами й німецькими підприємствами встановилися тісні взаємини - це стосується і культурних, і наукових, і виробничих організацій. Харків - це найважливіший культурний центр України, а Німеччина, в свою чергу, має великий досвід у наукових галузях, які є важливими в сферах енергетики, екології, економіки. Тут розміщені німецькі підприємства, які тісно співпрацюють з українськими партнерами. Сподіваюся, ми проведемо не один спільний захід в області економіки та енергетики», - запевнив Генеральний консул ФРН у Донецьку.
Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.
-
25/12/2025
На проспекті Героїв Харкова тимчасово заборонять рух транспорту
-
25/12/2025
Мер звернувся до харків'ян з привітанням
-
25/12/2025
Ігор Терехов вітає харків'ян з Різдвом
-
25/12/2025
Ігор Терехов: Харків продовжує підтримувати переселенців
-
24/12/2025
Ігор Терехов привітав католиків з Різдвом
-
24/12/2025
У Харкові знесуть ще три пошкоджені обстрілами будинки
-
24/12/2025
У Харкові встановлять низку меморіальних дошок
-
24/12/2025
Через обстріли в Харкові обмежено подачу тепла та гарячої води
-
24/12/2025
Ігор Терехов: Вимушено переходимо в режим «енергоострова»
-
24/12/2025
У Харкові функціонують пункти незламності
-
23/12/2025
Ігор Терехов зустрівся з духовними лідерами міста
-
23/12/2025
Для дітей з Новобаварського району організували новорічне свято
-
23/12/2025
Ігор Терехов привітав працівників «Тепломереж» з Днем енергетика
-
23/12/2025
Витрати на роботу святкової ілюмінації частково покриють меценати
-
23/12/2025
Застосунок «Open Kharkiv» випустив оновлення
-
22/12/2025
Тролейбус №25 тимчасово не курсуватиме у вівторок
-
22/12/2025
Ігор Терехов: Бізнес у прифронтових громадах потребує державної підтримки
-
22/12/2025
Трамваї №16 і 16А тимчасово змінять маршрути
-
22/12/2025
Асоціація прифронтових міст і громад та Українська рада бізнесу підписали меморандум







