Світовий банк продовжить інвестувати в Харків
28 листопада 2013 18:56
Світовий банк продовжить інвестувати в Харків Після успішної реалізації проекту з модернізації КП «Вода» Всесвітній банк готується фінансувати ще кілька інфраструктурних об'єктів.

«Ми повністю задоволені тим, як ми з харківською командою відпрацювали проект модернізації водоканалу, і маємо намір розширювати нашу співпрацю», - заявив 28 листопада в Харкові Чімяо Фан, директор Світового банку по Україні, Білорусі та Молдові.

На зустрічі делегації Світового банку з Харківським міським головою Геннадієм Кернесом та керівниками комунальних підприємств міста Чімяо Фан повідомив, що банк вже в 2015 році планує вкласти в інфраструктурні програми в Україні суму більш ніж у 300 млн доларів. За його словами, значна частина цих коштів буде інвестована в Харків.

Харківська міськрада і Світовий банк ведуть переговори з фінансування сфери поводження з ТПВ. Йдеться про комплексне вирішення, що включає будівництво полігону, сортувального заводу та підприємства з переробки газу, який утворюється на полігоні, в електроенергію. Сукупна вартість проекту - близько 45 млн доларів.

За словами радника Харківського міського голови Ігоря Ялдіна, ідея буде реалізована, якщо потрібна сума буде залучена під 3-5% річних і не менше, ніж на 10 років. «Тільки такі організації, як Світовий банк можуть дати кошти на названих умовах. Проект з КП «Вода», зобов'язання по якому ми виконуємо неухильно, може стати початком набагато більш об'ємного інвестування в Харків», - додав Ігор Ялдін.

В рамках співпраці з Україною Світовий банк також має намір фінансувати програми енергозбереження на тепломережах і модернізацію очищення стічних вод. За словами Геннадія Кернеса, харківські комунальні підприємства ведуть роботу зі СБ з умов участі в загальнодержавному проекті. «Сьогодні в Харкові кращі показники по керованості міського господарства, ми маємо результативні зміни в системі ЖКГ. Своєчасні інвестиції можуть дати результат з примноженням. Тому ми чекаємо від банку правильного та швидкого вирішення», - сказав Геннадій Кернес.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

    Світовий банк продовжить інвестувати в Харків Світовий банк продовжить інвестувати в Харків Світовий банк продовжить інвестувати в Харків Світовий банк продовжить інвестувати в Харків Світовий банк продовжить інвестувати в Харків Світовий банк продовжить інвестувати в Харків Світовий банк продовжить інвестувати в Харків Світовий банк продовжить інвестувати в Харків Світовий банк продовжить інвестувати в Харків Світовий банк продовжить інвестувати в Харків Світовий банк продовжить інвестувати в Харків Світовий банк продовжить інвестувати в Харків Світовий банк продовжить інвестувати в Харків
Друкувати
Останні новини