Геннадій Кернес візьме участь у бігу по шосе до Дня міста
17 серпня 2012 12:38
Геннадій Кернес візьме участь у бігу по шосе до Дня міста Харківський міський голова Геннадій Кернес візьме участь у бігу по шосе на честь Дня міста.

Про це повідомив сам міський голова.

Нагадаємо, 19 серпня в Харкові відбудеться XXVII Міжнародний традиційний легкоатлетичний марафон «Визволення» і біг по шосе на честь Дня міста і 21-ї річниці незалежності України.

Забіг почнеться о 7:00 від стадіону «Динамо» з боку вул. Новгородської. У бігу по шосе також візьмуть участь деякі директори департаментів Харківської міської ради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини