До меморіальної дошки підпільнику Івану Бакуліну поклали квіти
20 вересня 2013 15:24
До меморіальної дошки підпільнику Івану Бакуліну поклали квіти Мітинг, присвячений Дню партизанської слави, пройшов сьогодні, 20 вересня, біля меморіальної дошки керівнику партизанського руху області Івану Бакуліну.

У заході взяли участь голова Харківської обласної організації партизанів і підпільників Великої Вітчизняної війни В'ячеслав Масловський, ветерани - колишні партизани і підпільники Харківщини, представники Адміністрації Дзержинського району, вчителі та учні загальноосвітніх шкіл №109, 116 та 132, харків'яни.

В'ячеслав Масловський привітав усіх з Днем партизанської слави та подякував керівництву міста, області та району за можливість відзначити цей день.

Також до присутніх звернувся керівник Дзержинської організації партизанів і підпільників Іван Білоус, який підкреслив, що це свято важливе для всіх - і для ветеранів- підпільників, і для нинішнього покоління. За його словами, у Дзержинському районі зараз проживає 10 ветеранів-колишніх партизанів.

Присутні вшанували пам'ять партизанів і підпільників, школярі прочитали вірші, хор ветеранів виконав військові пісні.

Довідка. Іван Іванович Бакулін у роки війни був секретарем підпільного обкому КП(б)У, який керував партизанським рухом області. Загинув у 1942 році. У травні 1965 року Івану Бакуліну посмертно присвоєно звання Героя Радянського Союзу. Ім'я Івана Бакуліна носить одна з вулиць Харкова.
Друкувати
Останні новини