Мітинг проти дестабілізації пройшов на площі Свободи
22 січня 2014 15:29
Мітинг проти дестабілізації пройшов на площі Свободи Близько 100 тис. чоловік, за даними правоохоронців, сьогодні, 22 січня, взяли участь у мітингу на пл. Свободи.

До присутніх звернулися лідери Асоціації міст України та її віце-президент, Харківський міський голова Геннадій Кернес.

«Десятки тисяч людей прийшли сюди сьогодні, в День Соборності, щоб підтримати стабільність у країні, підтримати правоохоронні органи, які стоять під вогнем екстремістів, підтримати законну владу. Тут, на площі, не «тітушки», не «бюджетники» - це громадяни єдиної України, вся країна. Країна - це не Майдан, країна - це 46 мільйонів, і вони - ті, хто працює біля верстата, надає меддопомогу і вчить наших дітей, - повинні сказати своє слово. Ні - «коктейлям Молотова», війні й агресії. Так - стабільності, європейському курсу і курсу на лад», - сказав міський голова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

    Мітинг проти дестабілізації пройшов на площі Свободи Мітинг проти дестабілізації пройшов на площі Свободи Мітинг проти дестабілізації пройшов на площі Свободи Мітинг проти дестабілізації пройшов на площі Свободи Мітинг проти дестабілізації пройшов на площі Свободи Мітинг проти дестабілізації пройшов на площі Свободи Мітинг проти дестабілізації пройшов на площі Свободи Мітинг проти дестабілізації пройшов на площі Свободи Мітинг проти дестабілізації пройшов на площі Свободи Мітинг проти дестабілізації пройшов на площі Свободи Мітинг проти дестабілізації пройшов на площі Свободи Мітинг проти дестабілізації пройшов на площі Свободи Мітинг проти дестабілізації пройшов на площі Свободи Мітинг проти дестабілізації пройшов на площі Свободи Мітинг проти дестабілізації пройшов на площі Свободи Мітинг проти дестабілізації пройшов на площі Свободи Мітинг проти дестабілізації пройшов на площі Свободи Мітинг проти дестабілізації пройшов на площі Свободи Мітинг проти дестабілізації пройшов на площі Свободи Мітинг проти дестабілізації пройшов на площі Свободи Мітинг проти дестабілізації пройшов на площі Свободи Мітинг проти дестабілізації пройшов на площі Свободи Мітинг проти дестабілізації пройшов на площі Свободи Мітинг проти дестабілізації пройшов на площі Свободи Мітинг проти дестабілізації пройшов на площі Свободи Мітинг проти дестабілізації пройшов на площі Свободи Мітинг проти дестабілізації пройшов на площі Свободи Мітинг проти дестабілізації пройшов на площі Свободи

Друкувати
Останні новини