До 1 травня в харківських водоймах піднімуть воду
16 березня 2012 12:16
До 1 травня в харківських водоймах піднімуть воду Рівень води на харківських водоймах піднімуть до 1 травня.

Про це сьогодні, 16 березня, повідомив директор КП «Комплекс з експлуатації об'єктів водозниження і зливової каналізації» Олександр Докучаєв.

Він зазначив, що воду підійматимуть поступово, щоб не зруйнувати набережні. Усього на цей процес потрібно 3-4 дні. Наповнювати річки будуть водою, накопиченою під час спуску.

«Наприклад, від Павлівської до Гончарівської греблі і від Журавлівки до Гончарівки на сьогодні сумарно ми накопичили 1,5 млн куб.м води», - уточнив Олександр Докучаєв.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини