Черговий транш перерахований на будівництво харківського метро
26 грудня 2013 12:48
Черговий транш перерахований на будівництво харківського метро Транш на будівництво ст. м. «Перемога» у розмірі 25 млн грн надійшов учора на рахунки генерального підрядника.

Про це сьогодні, 26 грудня, повідомив директор Департаменту будівництва і дорожнього господарства Володимир Чумаков.
 
За його інформацією, будівництво йде темпами, прописаними в графіках. За попередніми даними, будівництво станції планується повністю закінчити наступного року.
 
«Будівництво метро не передбачає зупинки, роботи йдуть цілодобово і цілорічно. Після того як буде готовий вестибюль під землею, всередині почнуться більш інтенсивні роботи з оздоблення та проведення спецкоммунікацій. Всі роботи з відновлення руху та благоустрою територій, прилеглих до зони будівництва, будуть завершені максимум до Дня міста», - підкреслив директор департаменту.
 
За його словами, зараз на будівництві повністю виритий котлован, проводиться монтаж залізобетонних конструкцій, електро- і вентиляційних систем, обладнання нової станції.
 
Нагадаємо, кошторисна вартість будівництва ст. м. «Перемога» становить близько 400 млн грн, з них на сьогоднішній день генпідряднику вже перераховано понад 62 млн грн. За словами Володимира Чумакова, наступний транш на будівництво станції планується отримати в січні 2014 року.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини