Будівельники знайшли патрони і міну в будинку по провулку Плетнівському
20 лютого 2018 18:19 Оперативна інформація
Будівельники знайшли патрони і міну в будинку по провулку Плетнівському Працівники КП «Харківспецбуд», які ведуть підготовку до відновлювальних робіт у житловому будинку по пров. Плетнівському, 12, що постраждав під час пожежі, виявили в стіні будівлі вибухонебезпечні предмети.

Сьогодні, 20 лютого, під час демонтажу обгорілих і зруйнованих будівельних конструкцій вони знайшли в порожнечі дерев'яної перегородки кілька металевих предметів, схожих на вибухонебезпечні. Працівники відразу ж викликали відповідні служби. До прибуття піротехнічної служби всі будівельні роботи були припинені, а місце знахідки взято під охорону співробітниками поліції.

Піротехнічна група аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС України у Харківській області, які прибули на місце події, ідентифікували виявлені предмети як патрони калібру діаметром 12,7 мм (13 одиниць) та мінометну міну діаметром 50 мм часів Другої світової війни. Під час подальшого обстеження будинку за допомогою металошукача інших небезпечних предметів виявлено не було.

Знайдені боєприпаси були знешкоджені на спеціальному майданчику за межами міста. Постраждалих в результаті події немає.

Нагадаємо, пожежа в двоповерховому житловому будинку по пров. Плетнівському, 12 сталася близько 1:45 16 лютого. Постраждали три квартири на другому поверсі. З будівлі було евакуйовано понад 20 осіб. Загальна площа пожежі склала близько 300 кв. м. Зараз в будинку йде підготовка до відновлювальних робіт.

Друкувати
Останні новини