Комунальники відновлюють будинок, що постраждав від пожежі, у провулку Плетнівському
19 лютого 2018 13:04 Суспільство
Комунальники відновлюють будинок, що постраждав від пожежі, у провулку Плетнівському У житловому будинку по пров. Плетнівському, 12, який постраждав від пожежі минулого тижня, проводиться підготовка до відновлювальних робіт.

Як повідомив сьогодні, 19 лютого, директор КП «Харківспецбуд» Богдан Долина, цьому будинку - понад 100 років, усі перекриття в ньому дерев'яні й наповнені землею для утеплення.

«Під час пожежі верхнє перекриття перегоріло, впало вниз, і зараз ми прибираємо все це сміття. Вже вивезли 24 кубометри, думаю, ще доведеться вивезти вдвічі більше. Зараз добираємося до несучих конструкцій будинку, щоб зрозуміти, що необхідно зробити для відновлення будівлі. Але вже зрозуміло, що потрібно замінити близько 300 квадратних метрів покрівлі та 100 квадратних метрів перекриттів, які ми зробимо залізобетонними», - розповів Богдан Долина.

Як повідомив начальник відділу зі зв'язків із ЗМІ та роботи з громадськістю Головного управління ДСНС України в Харківській області Ігор Лупандін, за останні два тижні в Харкові відбулося кілька схожих пожеж у старих будинках. Причинами загорянь стають, як правило, необережне поводження з вогнем або коротке замикання електропроводки.

«В даному випадку теж розглядаються дві ці версії. Матеріали передані до правоохоронних органів», - зазначив Ігор Лупандін.

За його словами, рятувальники продовжать роз'яснювальну роботу серед мешканців харківських будинків щодо правил протипожежної безпеки.

Нагадаємо, пожежа в двоповерховому житловому будинку по пров. Плетнівському, 12 сталася близько 1:45 16 лютого. Постраждали три квартири на другому поверсі. З будівлі було евакуйовано понад 20 осіб. Загальна площа пожежі склала близько 300 кв. м.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини