Більше 300 дітей отримують стипендії за досягнення в навчанні
20 серпня 2019 12:01 Освіта
Більше 300 дітей отримують стипендії за досягнення в навчанні У Харкові щомісяця виплачується 120 стипендій міського голови «Обдарованість» для учнів загальноосвітніх навчальних закладів та студентів вишів у розмірі 600 грн, а також 240 стипендій міської ради «Кращий учень навчального закладу» в розмірі 400 грн.

Про це говориться в інформації про основні показники економічного і соціального розвитку міста Харкова за I півріччя 2019 року, наданій Департаментом економіки і комунального майна.

Керівникам, кращим педагогічним працівникам загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, чиї учні перемогли у IV етапі всеукраїнських предметних олімпіад та міжнародних турнірах, теж виплачують грошову винагороду. Щомісяця з січня по лютий переможці міського конкурсу «Учитель року» отримували 3 тис. грн, а з березня - 5 тис. грн.

Крім того, у місті ведеться цілеспрямована робота з відновлення діяльності раніше закритих дошкільних установ та груп у діючих дитячих садках. Для шкіл придбали 164 одиниці комп'ютерної техніки та 52 проектора. На сьогодні 15% харківських шкіл мають інтерактивні дошки.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини