Харківські школи оснащують інтерактивними дошками
08 серпня 2019 17:43 Освіта
Харківські школи оснащують інтерактивними дошками У харківських школах встановлюють інтерактивні дошки та інше мультимедійне обладнання.

Як зазначили в Департаменті освіти, в сучасному світі утримувати увагу школярів і ефективно доносити цінні знання стає все складніше. І інтерактивна дошка, яка дозволяє мобільно і наочно продемонструвати теоретичні відомості, є хорошим помічником для вчителів. У департаменті зазначили, що це обладнання - вже не новинка для міста, в школах вже використовується понад 100 інтерактивних дошок. За допомогою гаджета можна відкрити потрібний комп'ютерний додаток або сторінку в Інтернеті, знайти необхідну інформацію або зробити презентацію.

За словами директора Департаменту освіти Ольги Деменко, місто не просто купує інтерактивні дошки, а забезпечує школи сучасними засобами навчання комплексно. Наприклад, якщо купується кабінет фізики, хімії, біологи, географії, то в цьому кабінеті вже є інтерактивна дошка. «При цьому її можна використовувати і з інших предметів, тому що в неї закачуються всі необхідні матеріали, дошку можна використовувати на всіх уроках. Тепер не потрібні таблиці, весь наочний матеріал - в 3D-обсязі, укрупнення йде до клітинного рівня. Діти в захваті», - зазначила Ольга Деменко.

За її словами, 15% харківських шкіл мають інтерактивні дошки. Поступово місто оснастить сучасними засобами навчання і інші школи.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини