Безробітних харків'ян працевлаштовують до Євро-2012
10 квітня 2012 13:47
Безробітних харків'ян працевлаштовують до Євро-2012 Харків'яни, які перебувають на обліку в обласному центрі зайнятості, залучаються до оплачуваних робіт у підготовці до Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Про це повідомили сьогодні 10 квітня, у прес-службі Харківського обласного центру зайнятості.

За 2011 рік у рамках підготовки до Євро-2012 близько 900 безробітних приводили до ладу дороги й узбіччя: вивозили сміття, вирубували чагарник, ліквідували стихійні звалища і т.ін. Тільки на ділянці автомобільної дороги Харків - Щербаківка, розташованої поблизу кордону з Росією, 200 безробітних брали участь у капітальній реконструкції дороги. На оплату праці і перевезення працівників було витрачено 1,2 млн грн.

Крім того, щоб забезпечити працівниками ВАТ «Фабрика театрального реквізиту», яка шитиме форму для волонтерів приймаючого міста, центр спрямовував харків'ян на навчання. Протягом 2011 року на базі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості професії «швачка» навчилися 22 безробітних, ще 23 чоловіки отримали професію «кравець».

До Євро-2012 з харків'ян, які перебувають на обліку служби, планується сформувати дружини, які стежитимуть за громадським порядком під час проведення чемпіонату. Уже укладено угоди про співпрацю та розроблено плани спільних дій між обласним центром зайнятості та Головним управлінням МВС України в Харківській області. На сьогодні триває добір кандидатів та їхнє узгодження з районними відділами внутрішніх справ.

Крім того, центр визначив перелік найбільш затребуваних професій на час Євро-2012. Для підготовки покоївок та адміністраторів готельного бізнесу отримано ліцензію. До програми навчання цим професіям включили поглиблений курс англійської мови.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини