У Харкові перейменували ще 48 вулиць і п'ять адміністративних районів
03 лютого 2016 12:18 Місто
У Харкові перейменували ще 48 вулиць і п'ять адміністративних районів Відповідно до закону про декомунізацію, в Харкові перейменували ще 48 вулиць і п'ять адміністративних районів міста.

Відповідне розпорядження підписав Харківський міський голова Геннадій Кернес.

Так, Дзержинський район став Шевченківським (на честь Тараса Григоровича Шевченка), Ленінський - Холодногірським, Орджонікідзевський - Індустріальним. Жовтневий район зберіг свою назву, але тепер називатиметься на честь кількох знаменних дат, які відзначаються в Україні в жовтні. Те ж стосується Фрунзенського району: його назва залишилася тією ж, але тепер він називатиметься на честь Тимура Фрунзе - льотчика-винищувача, Героя Радянського Союзу, уродженця Харкова, який героїчно загинув у 1942 році.

Зі списком із 48 вулиць, які були перейменовані, можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, що 20 листопада 2015 року на сесії Харківської міської ради були перейменовані 173 вулиці, чотири парки та сквери, а також станція метро відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їхньої символіки».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини