Про перейменування об’єктів топоніміки міста Харкова
У К Р А Ї Н А 
ХАРКІВСЬКИЙ  МІСЬКИЙ  ГОЛОВА
 
 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
 
 
Від __02.02.2016_____ № 7

На виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», з урахуванням Закону України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років», Указу Президента України «Про День визволення України від фашистських загарбників» від 20.10.2009 № 836/2009, Указу Президента України «Про День захисника України» від 14.10.2014 № 806/2014, Указу Президента України «Про День Українського козацтва» від 07.08.1999 № 966/99, пропозицій, викладених в електронній петиції в порядку ст. 23-1 Закону України «Про звернення громадян», науково-консультативного висновку Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, експертного висновку Центру краєзнавства імені академіка П.Т. Тронька Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, пропозицій робочої групи з опрацювання питань, пов’язаних з виконанням Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», рекомендацій Міської комісії з питань топоніміки та охорони історико-культурного середовища, з дотриманням вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» щодо оприлюднення з метою обговорення, керуючись ст.ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

  1. Перейменувати:

- об’єкти топоніміки міста Харкова з урахуванням рекомендацій Міської комісії з питань топоніміки та охорони історико-культурного середовища, викладених у додатку 1;

- елементи вулично-дорожньої мережі згідно додатку 2;

- адміністративні райони міста Харкова згідно додатку 3. 

2. Заступнику голови – відповідальному секретарю Міської комісії з питань топоніміки та охорони історико-культурного середовища Хорошковатому О.В. забезпечити у встановленому порядку внесення змін до  Реєстру  назв  урбанонімів  м.  Харкова,  затвердженого  рішенням  9  сесіїХарківської міської ради 4 скликання від 25.12.2002 «Про затвердження Реєстру назв урбанонімів в м. Харкові».

3. Департаменту бюджету і фінансів Харківської міської ради спільно з іншими виконавчими органами Харківської міської ради вжити заходи щодо внесення змін до бюджету міста Харкова на 2016 рік з урахування витрат, пов’язаних з реалізацією цього розпорядження.

4. Вважати, що правовстановлюючі документи, технічна документація на земельні ділянки та нерухоме майно, тендерна документація, договори, паспорти та інші документи, які містять назви перейменованих цим розпорядженням об’єктів топоніміки міста Харкова, є чинними з урахуванням вимог законодавства.

5. Департаменту у справах інформації та зв'язків з громадськістю Харківської міської ради спільно з КП «Міський інформаційний центр» забезпечити:

5.1. Оприлюднення цього розпорядження в установленому порядку.

5.2. Поширення інформації щодо продовження дії документів, визначених у п. 4 цього розпорядження.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Терехова І.О.

Міський голова Г.А. Кернес
Пакет документів (завантажити)
Друкувати