Збирати сміття в Харкові будуть машини «Форд»
29 серпня 2016 14:30 ЖКГ
Збирати сміття в Харкові будуть машини «Форд» КП «Комплекс із вивозу побутових відходів» до кінця року закупить 22 сучасних сміттєвоза.

Про це сьогодні, 29 серпня, повідомив директор підприємства Фазіль Аббасов. Він зазначив, що закупівля здійснюється в рамках міської програми «Чистий дім». У липні вже були проведені тендерні торги через електронну систему «ProZorro» із закупівлі 14 машин. Переможцем стала фірма «Ford», яка задовольнила всі техумови підприємства і запропонувала оптимальну для такої якості машин ціну. На закупівлю цих сміттєвозів були спрямовано 35 млн грн.

«Сьогодні почався ще один етап реалізації програми: ми проводимо тендер із закупівлі ще восьми машин для вивозу ТПВ. Серед вимог, які ми висуваємо учасникам торгів, - це екологічний стандарт Євро-5 і заднє завантаження машини. У тендері бере участь чотири компанії », - зазначив Фазіль Аббасов.

За його словами, 22 сміттєвоза - це 35% всього рухомого складу автопарку підприємства. На даний момент його зношеність становить близько 70%. Нова техніка надійде до Харкова до кінця 2016 року.

Також, згідно з програмою «Чистий дім», в Харкові планується закупити 1,5 тис. нових контейнерів, які обслуговуватиме придбана техніка. Таким чином, будуть оновлені контейнери в 2-3 районах міста.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини