Завтра на майдані Свободи відкриється Великий Слобожанський ярмарок
07 вересня 2012 11:30
Завтра на майдані Свободи відкриється Великий Слобожанський ярмарок Великий Слобожанський ярмарок пройде з 8 до 9 вересня на пл. Свободи.

Відвідувачів ярмарку чекає концерт за участю творчих колективів області, телеперекличка з конкурсним майданчиком, експозиції міст і районів області, проведення конкурсів на найкращу страву слобожанської кухні, найкращу медову експозицію, найкращий коровай з борошна врожаю зерна 2012 року та на найкращого майстра народної творчості.

Також 8 вересня на головній сцені ярмарку харків'ян і гостей міста очікує вечірній концерт на якому виступлять колективи «Діти капітана Гранта», «Dream West», «Папурі» (Харків) і «Колодій» (Київ).

9 вересня відбудеться нагородження найкращих учасників Великого Слобожанського ярмарку.

Довідка. На ярмарку представлять свій товар 370 учасників, зокрема 137 - із Харкова, 24 - з дев'яти областей України, підприємства Росії. Виступлять понад 30 творчих колективів. Свою продукцію представлять близько 200 сільгоспвиробників з районів Харківської області, 115 майстрів народної творчості. Відвідувачі ярмарку зможуть купити фрукти, овочі, борошно, крупи, хліб, м'ясо, птицю, рибу, цукор, яйця, молочні продукти. Ціни на ярмарку будуть на 10-15% нижчі від середніх на ринках області.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини