Завтра буде дано остаточний висновок про стан будинку на вулиці Електровозній
27 грудня 2013 13:35
Завтра буде дано остаточний висновок про стан будинку на вулиці Електровозній Остаточний висновок про стан конструктивів будинку по вул. Електровозній, 9, в якому сьогодні стався вибух газу, ескперти дадуть завтра.

Про це сьогодні, 27 грудня, повідомив перший заступник Харківського міського голови Андрій Парамонов. За його словами, зараз на місці працюють представники кафедри залізобетонних і кам'яних конструкцій Харківського національного технічного університету будівництва та архітектури.

Як повідомив Андрій Парамонов, всі комунікації будинку цілі, частково пошкоджені місця загального користування та деформована міжквартирна стіна на п'ятому поверсі, поруч з квартирою, в якій був епіцентр вибуху. Зараз стіну демонтують для цегляного перекладання. Найбільше постраждала сама квартира - всі перегородки в ній знаходяться в незадовільному стані, зовнішня стіна зміщена на 5-7 см.

За словами Андрія Парамонова, за однією з версій, яка пояснює причину вибуху, був допущений витік газу з конфорки, після чого запалено сірник.

Також заступник міського голови повідомив, що загиблого звуть Ігор Кустуренко. Він 1965 року народження. Чоловік був квартиронаймачем в постраждалій квартирі. Власник житла зараз дає свідчення в міліції.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини